فروشگاه ساز

فروشگاه ساز فروشگاهان

امکانات فروشگاه ساز

کسب و کار اینترنتی

سه شنبه 4 ارديبهشت 1397

چهارشنبه 16 فروردين 1391

ترافیک خود را با تست های چند متغیره افزایش دهید
7x1 Article
اگر شما در یک شغل آنلاین کار می کنید احتمالا با اصطلاحاتی همچون توزیع کنندگان ، نرخ برگشت کالا ، تحویل ، امضاء قرارداد و فروش آشنا هستید. طراحی وب سایت اختصاصی و رسیدن به اهدافتان فعل آسانی نیست. خوشبختانه نه ابزاری در دسترس است که از طریق معادلات حدسیاتی به عمل آورد و کار وب سایت و ارسال ایمیل ها را با آن محاسبه کنیم.
کامنت ها ارسال مقاله پرینت مقاله
ترافیک خود را با تست های چند متغیره افزایش دهید

پس از طراحی وب سایت تست های چند متغیره را می توان اجرا کرد تا تعیین کنیم چه عواملی بیشترین تاثیر را بروی تحولات دارد. این ابزار در بدست آوردن توزیع کنندگان ، فروشندگان و امضا کنندگان قراردادی که مطلوب شما هستند ضروری است. در این مقاله نگاه دقیقتری داریم بر اینکه چگونه تست چند متغیره پس از طراحی وب سایت می توانید مفید باشد.
تست های چند متغیره این تضمین را به شما می دهد که از بازار خود بیشترین پولی را که می شود کسب کنید و حتی بیش تر از سطح رقابت قرار گیرید. برخی تست های آسان نهایتا و در نتیجه دو برابر نمودن مبادلات شما ، درآمدتان را دو برابر خواهد کرد.

چه زمانی تست های چند متغیره را اعمال کنیم؟

زمان مناسب برای این تست ها زمانی است که یک صفحه آنلاین یا فعالیتی با هدفی واضح و قابل اندازه گیری داشته باشید. احتمالا در تلاش یافت افرادی هستید تا فروش خود را پس از طراحی وب افزایش دهید.
زمانی که شما این هدف قابل اندازه گیری و معین را مشخص کردید اجرای این تست ها به شما ایده بهتری می دهد. با چه سرعتی می توان افزایش مطالبات را در کوتاهترین زمان اجرایی کرد. زمان مطلوب برای انجام این تست ها زمانی است که می خواهید یک ویژگی جدید را معرفی نموده و ارائه دهید و شما خواهید دید چه تاثیری بروی بازدید کنندگان خواهد داشت.

عواملی که بر موفقیت و اعتبار موثرند:

بدانید که اولین تست چند متغیره شما نمی تواند احتمالا نتایج مهمی را ارائه دهد. مهم این است که دائم تست را انجام دهید و تست قبلی را در ذهن بسپارید.

تعداد بازدید کنندگان :

نتایج معتبر می تواند به تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان استناد کند. برای اینکه تخمین بزنیم چه تعداد بازدید کننده برای تست شما مورد نیاز خواهد بود از حسابگر های تست تک متغیره و چند متغیره که به صورت آنلاین در دسترس است استفاده کنید.

نرخ مبادله:

به طور کلی نتایج برای صفحاتی با نرخ مبادله پایین (1-2 درصد) یک دوره زمانی طولانی تری را می طلبد تا نتایج مهمی را حاصل کند. در مقایسه با صفحاتی با هزینه مبادله بالاتر(مثلا 40-50 درصد)

تفاوت در کارایی:

وقتی تفاوت در کارایی زیاد است  ( مثلا بیشتر از 10 درصد) احتمال بیشتری دارد که نتایج صحیحی را ببینید در مقایسه با زمانی که تفاوت کم است (حدودا 5 درصد).

نکاتی برای انجام تست های چند متغیره:

•    وقتی گزارش تست های خود را پس از طراحی وب سایت مرور می کنید تاریخ آنها را هم درج کنید. در یک جدول اکسل گزارش ها را پیگیری کنید تا مطمئن شوید که عوامل موثر را هر ماه بررسی می کنید.
•    در سایت خود یا در یک فضای رقابتی در موقعیت خود از عوامل یکسان استفاده کنید.
•    دستیابی به نتایجی که به دنبال آن هستید زمانبر است. تست های چند متغیره را در صفحات پر ترافیک سایت خود انجام دهید و مشخص کنید که چه مدتی می خواهید تست اجرا شود. طول زمان تست معمولا بواسطه میزان ترافیکی که وب سایت شما دریافت می کند، مشخص می شود.

 

نتیجه:

بدون توجه به این که شما به عنوان یک طراح چقدر مهارت دارید هیچکس نمی تواند در اولین تلاش پس از طراحی وب سایت و رقابت ، حداکثر ترافیک را حاصل نماید این جایی است که تست چند متغیره می تواند به موفقیتی که وب سایت شما جستجو می کند دست یابد.

 

دارای پروانه ی شماره 102-13-12 صادره از سازمان تنظیم مقررات رادیوییسازمان تنظیم مقررات رادیویی
Copyright © 2011 Irangate Co. All Rights Reserved.
Chat Live Help