فروشگاه ساز

فروشگاه ساز فروشگاهان

امکانات فروشگاه ساز

کسب و کار اینترنتی

سه شنبه 4 ارديبهشت 1397

شنبه 20 اسفند 1390

چهار اصل در روابط عمومی طراحی وب
7x1 Article
شاید طراحان وب در این اندیشه باشند که روابط عمومی باید به واحد روابط عمومی ، بخش بازاریابی یا به صورت موقت به هر کسی غیر از گروه طراحی واگذار شود.
کامنت ها ارسال مقاله پرینت مقاله
چهار اصل در روابط عمومی طراحی وب

آیا طراحی وب  در مورد هنر ، الهام و تلنگر زدن به علاقه مندی های درونی و آرزوی های مشتری نمی باشد؟ اما ارائه طراحی وب خوب تنها بروی وب سایت های شرکت ، صفحات ورودی وبلاگ ها ، تابلوهای تبلیغاتی ، ایمیل ها هدایای تبلیغاتی و دیگر موارد به نمایش گذاشته می شود.این امر طراحی وب را تبدیل به یک مسئله عمومی می کند که به این معنا است که طراحان از دخالت دادن اصول روابط عمومی در کاری که برای مشتریان یا برای خود انجام می دهند بهره می برند. برخلاف اعتقاد عمومی ، روابط عمومی فقط عده ای متخصص اتو کشیده نیستند که سعی می کنند واقعیات یک اوضاع وخیم را بهبود بخشیده و تملق کنند. در حقیقت موارد کمی است که طراحان می توانند از متخصصان روابط عمومی یاد بگیرند.

درستکار و امین باشید

گرچه پرسنل روابط عمومی جلوه ناخوشایندی دارند ولی در واقع صداقت ارزشمندی دارند. این بخشی از قاعده اخلاقی آنهاست. صداقت قسمت حیاتی و اصلی طراحی هم هست ، مشتریان دوست ندارند احساس کنند فریب خورده اند یا به اجبار تصاویر فتوشاپ شده و کپی وب سایت های دیگر که در نمایش حقیقت اغراق می کنند یا طراحی وب بیگانه ای دارند را پذیرفته اند.

طراحانی که در محصول یا فرمتی که ارائه می دهند صادق باشند به شیوه ای که بازدید کنندگان و مشتریان را جلب نمایند در دراز مدت موفق خواهند شد. طراحی وب صادقانه صفحات ، تابلوی تبلیغاتی و دیگر موارد اعتمادی را در بین مشتریان ایجاد می کند که منجر به یک رابطه دراز مدت و سودمند می گردد.

به همه شرکت بیندیش

اگرچه اغلب گروه طراحی وب نخواهند با همکاران خود در واحدهای منابع انسانی و فروش هم عقیده باشند و پس از ساعت کاری باهم به خرید بروند اما طراحان به هنگام کار هرگز نباید فراموش کنند که آنها نیز یک بخش از یک شرکت هستند. بسیاری از شرکت ها امروزه به خاطر اینکه یک برند داخلی یا خارجی دارندبه خود میبالند. ممکن است آنها گروهی دوستانه و صمیمی باشند یا افرادی مصمم به رسیدن به موفقیت در تجارب خویش. هر چه باشند طراحی وب شرکت باید منعکس کننده فعالیت آن شرکت باشد.

برقراری ارتباط یک کلید است

ارزشمند ترین ابزار که یک متخصص روابط عمومی در ماموریت خود دارد قدرت برقراری ارتباط است. این همیشه بدان معنی نیست که موافق عقاید فرد مقابل صحبت کند. گروه روابط عمومی می دانند که شنیدن هم بخش بزرگی از برقراری ارتباط است. طراحانی که به برقراری ارتباط به عنوان هدف اصلی فعالیتشان تاکید می ورزند در واقع شانس بسیار بالاتری در برقراری ارتباط با مشتریان دارند. گرچه یک آگهی زیبا می تواند نگاه بیننده را برباید اما اگر پیامی در صفحه وجود نداشته باشد بیننده از آنچه می خواهند به وی القا کنند بی خبر می ماند. تاکتیک های طراحی وب همچون رنگ ، اشکال ، عکس ها و دیگر چیز ها همگی برای تحت تاثیر قرار دادن عواطف و اذهان قابل استفاده اند.

استفاده از کارشناسان

پرسنل روابط عمومی همواره با کارشناسان در مورد نگارش آگهی های مطبوعاتی ، موضوعات تصویری و دیگر موارد صحبت می کنند. آنها می دانند که نظر کارشناسی یک فرد با تحصیلات عالیه و افراد معتمد ، میلیون ها برابر با ارزش تر از نظر دیگران می باشد. حتی اگر نظرات هر دو مشابه باشد. اگر چه یک طراح ، یک کارشناس در همان زمینه است که کمپانی فعالیت می کند. اما ممکن است فرد دیگری هم در شرکت باشد که در رابطه با محصول یا سرویسی که آنها سعی دارند از طریق اجرای این پروژه ارائه دهند متخصص باشد. کارشناسان تولید و خدمات می توانند درک عمیق تری از آنچه که قصد دارند به واسطه طرح های خود به فروش رسانند به طراحان وب ارائه دهند که منجر به نتایج قطعی تر و درخشان تر نهایی خواهد شد.

دارای پروانه ی شماره 102-13-12 صادره از سازمان تنظیم مقررات رادیوییسازمان تنظیم مقررات رادیویی
Copyright © 2011 Irangate Co. All Rights Reserved.
Chat Live Help