فروشگاه ساز

فروشگاه ساز فروشگاهان

امکانات فروشگاه ساز

کسب و کار اینترنتی

سه شنبه 29 اسفند 1396
صفحه اصلی
درباره ما
ارتباط با ما
فرم استخدام
منوهای بالا
منوی وسط
منوی پایین
قرارداد
فرم ثبت نام vps

با پشتوانه سالها تجربه در حوزه IT و با برخورداری از کادر مجرب و متعهد مفتخر به خدمت رسانی در این عرصه می باشد. همزمان با رشد روز افزون و رو به گسترش رسانه جهان شمول اینترنت ، این مجموعه نیز بر آن شد تا در جهت اطلاع رسانی و ارائه وسیع خدمات خود ، با بهره وری از این پتانسیل عظیم اقدام به راه اندازی این وب سایت نماید.

با محوریت بخشیدن به رضایت مخاطبین توانسته است به افتخاراتی دست یابد که کسب لوح های تقدیر متعدد از مراجع و مبادی متنوع نشان از موفقیت این مجموعه در این راستا داشته است.

امید است این سامانه بتواند با در اختیار گذاردن اطلاعات روزآمد و ارائه متمرکز و بهینه خدمات خود در عرصه IT گامی مثبت در جهت اعتلا و پیشرفت این حوزه و خدمت سانی روزافزون بر دارد.

قرارداد ارائه سرویس اینترنت بی سیم(Wireless)

سازمان: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی.

شرکت: ارائه دهنده خدمات.

مشترک: خریدار یا مصرف کننده.

شبکه شرکت: زیر ساخت، تسهیلات و تجهیزات خطوط بی سیم است که در مالکیت و تحت نظارت این شرکت قرار داشته و اداره و نگهداری میشوند. سیم کشی داخلی ساختمان مشترکین و همچنین تسهیلات و تجهیزاتی که در اختیار و تحت نظارت شرکت قرار ندارد را شامل نمی شود.

تجهیزات مشترک: تجهیزات نصب شده در محل ارائه خدمات به مشترک .

حق اشتراک:   هزینه ماهیانه سرویس برابر تعرفه ماهیانه اینترنت بی سیم.

دوره اشتراک: مدت زمان سرویس انتخابی که مشترک بر اساس تعرفه هزینه آن را پرداخت می نماید.

ترافیک دوره اشتراک: مجموع حجم تبادل بسته های اطلاعاتی ارسالی و دریافتی از شبکه.

اتمام قرارداد: عبارتست از مصرف ترافیک دوره اشتراک و یا سپری شدن دوره اشتراک هر کدام که زودتر اتفاق افتد.

وقفه در خدمات: وقف در مبادله بسته های IP که از طریق شبکه بین تجهیزات مشترک و هر نشانی IP بر روی شبکه عمومی اینترنت.

نماینده: شخصیت حقوقی یا حقیقی منتخب و دارای مجوز از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جهت فروش خدمات در منطقه فعالیت.


ماده 1- طرفین قرارداد

این قرارداد بین شرکت رسانه اصفهان نت به شماره ثبت 17835 و آدرس : اصفهان،خیابان امام خمینی (ره)، ضلع شمالی مخابرات امام خمینی (ره)، کوچه جهان فولاد، ساختمان ایران گیت به نمایندگی آقای حمید غفاری راد مدیر عامل شرکت رسانه نت اصفهان که در این قرارداد ارائه دهنده خدمات نامیده میشود از یک طرف و شخص حقیقی یا حقوقی بر اساس اطلاعاتی که در فرم ثبت نام آنلاین وارد شده است مشترک نامیده میشود به شرح زیر منعقد می شود.


تبصره 1 : در صورت تغییر اقامتگاه مراتب بایستی ظرف مدت یک هفته به صورت کتبی به اطلاع طرف دیگر برسد در غیر اینصورت کلیه مکاتبات انجام شده با آدرس قبلی،
ابلاغ شده تلقی می گردد و در صورت بروز مشکل طرف مقابل حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.


ماده 2 - موضوع قرارداد

برقراری اتصال با شبکه از طریق بستر بی سیم (wirٍeless) جهت استفاده از اینترنت ، بر اساس سرویسی که در فرم ثبت نام آنلاین وارد شده است می باشد


ماده 3 - مدت قرارداد

مدت قرارداد بر اساس انتخاب سرویسی می باشد که در فرم ثبت نام آنلاین وارد شده است


تبصره2 : مدت قرارداد در صورت توافق طرفین و عدم نارضایتی طرفین بصورت دوره های زمانی عنوان شده بصورت اتوماتیک تمدید خواهد شد.


ماده 4- مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت

مبلغ کل قرارداد برای انجام فعالیت های موضوع قرارداد بر اساس اطلاعاتی که در فرم ثبت نام آنلاین وارد شده است محاسبه می گردد.


ماده 5 - تعهدات شرکت:

5-1  شرکت متعهد است که ارتباط با اینترنت را در درگاه خروجی مودم تحویل مشترک نماید.

5-2  شرکت متعهد است کلیه اطلاعات ثبت شده (مندرج در قرارداد) را محرمانه تلقی و از افشای آن نزد دیگران خودداری نماید.

5-3  پهنای باند شرکت از شرکت مخابرات ایران تامین می گردد، لذا کلیه مفاد و مصوبات شرکت مخابرات به تعهدات شرکت اشراف خواهد داشت و منوط به اجرای آن توسط سازمانهای ذیربط خواهد بود.

5-4  در صورت اتمام دوره اشتراک ،مانده ترافیک قابل انتقال به دوره اشتراک بعدی می باشد.

5-5  دوره اشتراک بر مبنای تعداد روز در هر ماه شمسی محاسبه می گردد.

5-6  هرگونه تغییر در مفاد قرارداد از طریق پست الکترونیکی ذکر شده در قرارداد به اطلاع مشترک خواهد رسید.

5-7  موارد ذیل خارج از تعهدات شرکت می‌باشد و شرکت در قبال آن تعهدی ندارد:

الف -  شرکت ممکن است موقتاً تمام و یا قسمتی از خدمات سیستم را به منظور تعمیر و یا تغییرات، از مدار عملیاتی خارج سازد. ولی قبل از اقدام، موضوع را از طریق ارسال اطلاعیه کتبی به مشترک اعلام خواهد کرد. (حداکثر زمان برای تعمیر و راهبری بطور متوسط30 دقیقه در هفته برآورد می‌شود مگر در مواردی خاص که نیاز به زمان بیشتری باشد و شرکت ناچار گردد برای رفع نقص و عیب از زمان بیشتری استفاده نماید).

ب -  بروز تداخل عوامل الکتـرومغنـاطیسی محیطی در سمت مشتـرک، اختـلال در سیستمهـای رایانه ای شبکه داخلی و یا اختلال در سیم کشی داخلی ساختمان مشترک

ج -  شرکت در قبال قطع ارتباط ناشی از تداخل و یا قطعی های ارتباطی شرکت مخابرات مسئولیتی نداشته و ندارد.

د -  هرگونه دستکاری ایجاد تغییر در تجهیرات ارتباطی واگذار شده به مشترک و یا پیکربندی سیستم رایانه ای مرتبط به آن توسط وی و یا اشخاص غیر مرتبط با شرکت

ه -  صدور هر گونه بخشنامه، دستورالعمل و یا حکمی که از طریق مقامات صلاحیتدار کشور صادر ابلاغ و موجب تعلیق و یا قطع کامل ارائه خدمات به مشترک و متوقف شدن آن شود از موارد عدم ارائه خدمت از سوی شرکت نبوده و بالطبع خسارتی از این بابت هم به مشترک پرداخت نخواهد شد. بدیهی است در اینگونه موارد به محض رفع نقص از سوی مقامات مربوط و صدور مجوز ادامه خدمات نسبت به ادامة همکاری همانند قبل اقدام خواهد شد.

و -  با توجه به تاثیر عوامل جوی و محیطی (مانند باد،طوفان،امواج خورشیدی،باران شدید،امواج الکترومغناطیسی و القاعی متصاعد از دستگاههای خاص مکانیکی یا الکتریکی و غیره) بر روی کیفیت انتقال پهنای باند از طریق بستر بی سیم، شرکت در خصوص این موارد که قهری ولی مقطعی می باشند و خارج از مدیریت و کنترل وی هستند، تعهد نمی تواند داشته باشد.


ماده 6 - تعهدات مشترک :

6-1  مشترک متعهد است کلیه قوانین و مقررات کشور و شرکت را در مورد موضوع قرارداد و استفاده از خدمات رعایت نماید و جهت جلوگیری از دسترسی و استفاده سایر کاربران شبکه خود به سایت ها و موضوعات خلاف اخلاق و عفت عمومی و مغایر با شئونات اسلامی ،اقدامات لازم را بکار برد.در هر حال کلیه مسئولیت های اخلاقی و قانونی ناشی از استفاده مشترک و کاربران دیگر شبکه وی بر عهده مشترک میباشد.

6-2  مشترک متعهد است از ایجاد هر گونه اختلال نرم افزاری و سخت افزاری در شبکه خودداری نماید ،در صورت عدم رعایت و یا بهره برداری نادرست و غیر متعارف ،شرکت مخیر و مجاز به فسخ یک جانبه این قرارداد میباشد بدیهی است جبران خسارتهای ناشی از آن به عهدة مشترک است.

6-3  مشترک حق واگذاری حقوق و تعهدات مرتبط ناشی از این اشتراک منجمله IP اختصاص یافته توسط شرکت را ،جزئاً و کلاً بغیر ندارد و هر گونه استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از آن همانند در اختیار گذاردن سرویس به شخص ثالث به هر عنوان و به هر شکل و بروز تخلفات به این طریق بهعده مشترک میباشد.

6-4  چنانچه مشترک هر گونه تغییری در شبکه یا تجهیزات مورد استفاده خود اعمال نماید که منجر به اختلال در خدمات شود،راه اندازی مجدد منوط به پرداخت هزینه خواهد بود.

6-5  حفاظت از اطلاعات و امنیت شبکه مشترک به عهده وی می باشد.

6-6  مشترک متعهد به پرداخت به موقع و بدون تاخیر حق اشتراک،مالیات و عوارض قانونی مربوطه و مبلغ نگهداری مدار مشترک میباشد.

6-7  مشترک ملزم به استفاده از تجهیزات مورد تایید شرکت جهت برقراری سرویس می باشد.

6-8  مشترک در حیطه امکانات و اختیارات خود موظف به حفظ امنیت شبکه و جلوگیری از انجام اقداماتی همانند ویروسی نمودن شبکه، هک نمودن سایتها، وارد نمودن برنامه های مخرب به شبکه می باشد.

6-9  هر نوع سیم کشی و اجرای شبکه داخلی جهت نصب رادیو بعهده مشترک می باشد و در صورت اجرا توسط شرکت هزینه آن بصورت جداگانه از مشترک دریافت می گردد.

6-10  چنانچه مشترک بدون هیچ دلیل و مستند قانونی قرارداد را فسخ نماید، شرکت مجاز خواهد بود، هزینه یک ماه استفاده از موضوع قرارداد را از مشترک مطالبه نماید و مشترک بدون آنکه حق اعتراض داشته باشد نسبت به پرداخت آن به شرکت اقدام کند(کسر ماه معادل یک ماه محاسبه و منظور خواهد شد).


ماده 7 - شرایط فسخ ،قطع و تمدید و تعدیل قرارداد


7-1  چنانچه هر یک از طرفین به تعهدات خود در این قرارداد عمل ننمایند ،طرف مقابل می تواند با اخطار کتبی15روزه نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید.

7-2  در موارد ناشی از حوادث غیر مترقبه (فورس ماژور) و نه محدود به آن مانند جنگ ، اعتصاب،حوادث طبیعی ، زلزله ،سیل،آتش سوزی، وضع قوانین و مقررات جدید ،سلب امکان ارائه خدمات از شرکت ،مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود و در این صورت مشترک میتواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید.

7-3  چنانچه مشترک به هر یک از تعهدات خود عمل ننماید شرکت میتواند ارائه خدمات به مشترک را به طور کامل متوقف نماید .بدیهی است در این صورت مبلغ باقیمانده حق اشتراک مسترد نخواهد شدو مشترک ملزم به جبران هر نوع خسارت وارده خواهد بود.برای وصل مجدد سرویس هزینه نصب از مشترک اخذ می گردد.

7-4  چنانچه مشترک حداکثر تا پایان هر دوره نسبت به پرداخت حق اشتراک دوره بعد اقدام ننماید ،خدمات ارائه شده به مشترک قطع خواهد شد.

7-5  در صورت خاتمه دوره اشتراک و یا مصرف ماهیانه (هر کدام که زودتر اتفاق افتد) ادامه سرویس مشترک مشروط به تمدید اشتراک بر اساس موارد فوق خواهد بود.

7-6  در صورت انصراف و فسخ قرارداد از سوی مشترک ،هزینه پایه ماهیانه آن دوره اشتراک از مشترک اخذ میگردد.


ماده 8 - حل اختلاف

کلیه اختلافاتی که ممکن است در ارتباط با اجرای قرارداد و ضمایم آن یا نحوه انجام تعهدات و یا مسئولیت مستقیم هر یک از طرفین قرارداد بوجود آید و نتوان از طریق مکاتبه و مذاکره حل و فصل نمود ابتدا موضوع در هیئتی مرکب از یک نفر داور المرضی الطرفین و یک نفر نماینده شرکت (ارائه دهنده خدمات) و یک نفر نماینده مشترک(مصرف کننده)مطرح خواهد شد در صورت عدم توفیق در حل اختلاف در هیئت مزبور، محاکم قضایی صالح به رسیدگی خواهند بود در طول رسیدگی به حل اختلاف هیچ یک از طرفین حق توقیف موضوع قرارداد را ندارند.


ماده 9 - تعداد نسخ قرارداد

این قرارداد مشتمل بر 9 ماده و 2 تبصره و در چهار نسخه تنظیم شده که هر نسخه حکم واحد داشته و از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد و کلیه مفاد آن برای متعاقدین لازم الجراست.

 

دارای پروانه ی شماره 102-13-12 صادره از سازمان تنظیم مقررات رادیوییسازمان تنظیم مقررات رادیویی
Copyright © 2011 Irangate Co. All Rights Reserved.
Chat Live Help