فروشگاه ساز

فروشگاه ساز فروشگاهان

امکانات فروشگاه ساز

کسب و کار اینترنتی

سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
در یک نگاه
خط استیجاری
ارتباط بی سیم
پنل پشتیبانی
سرویس پهنای باند شهرک علمی تحقیقاتی استان اصفهان

پهنای باند

خدمات پهنای باند (Broadband) ایران گیت

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها وجود دارند که ادامه فعالیت تجاری آنها وابسته به اینترنت است. ارسال و دریافت اطلاعات، ارتباط با سرورهای مختلف برای انجام فعالیت‌های مالی و همچنین فعالیت اقتصادی این سازمان‌ها بر پایه اینترنت استوار شده است. شرکت ایران گیت با تجربه بسیار در زمینه نصب و راه‌اندازی انواع سرویس‌های پهنای‌‌باند وسیع یا  Broadband، این آمادگی را دارد که در سطح استان اصفهان سرویس فوق را در اسرع وقت برای متقاضیان راه‌اندازی نماید.

 

خدمات Broadband

پهنای ‌باند (BandWith)، واژه‌‌ای ا‌ست که برای تشریح اتصال پرسرعت داده‌ها و اطلاعات به کار می‌رود و منظور از خدمات پهنای باند اینترنت ، راهکاری است که شرکت‌ها و سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا بتوانند با سرعتی به مراتب بیش‌تر از یک تماس تلفنی ساده یا حتی ADSLبه شبکه جهانی اینترنت و شبکه‌های محلی در بستر امن فیبر نوری ملی و جهانی متصل شوند. خدمات پهنای باند اینترنت از جمله‌ خدمات شرکت ایران گیت می‌باشد که جهت استفاده‌ کارآمد شرکت‌ها و سازمان‌ها از اینترنت پرسرعت ارایه می‌شود. این خدمات بر روی بستر فیبر نوری ارائه شده و نحوه ارتباط کاربران جهت استفاده از این خدمات به صورت ارتباط بیسیم(در مناطق تحت پوشش) و اینترانت (در کل استان) می‌باشد. خدمات پهنای باند اینترنت ایران گیت به صورت 100 درصد اختصاصی و متقارن ارائه شده و طبق قرارداد منعقده تضمین های کافی جهت ارائه خدماتی بسیار مطلوب به کاربران داده خواهد شد.
پهنای باند چگونه اندازه گیری می‌شود ؟

مقدار حجم اطلاعات به صورت کلی توسط (بایت) اندازه‌ گیری می‌شود (کیلو بایت، مگابایت، گیگابایت و ... ) ولی برای اندازه ‌گیری پهنای باند از ضریب‌های (بیت در ثانیه) استفاده می‌شود (کیلوبیت در ثانیه، مگابیت در ثانیه، گیگابیت بر ثانیه و ... ). هر بایت برابر است با 8 بیت. به طور مثال وقتی گفته می‌شود سرعت اتصال به اینترنت 56 کیلوبیت بر ثانیه(Dialup) است یعنی در بهترین حالت می‌توان در هر ثانیه 8 کیلوبایت را ارسال یا دریافت کرد و یا یک فایل با حجم 1 مگابایت (1024 کیلوبایت) را ظرف مدت زمان 125 ثانیه را به طور کامل دانلود گردد.

 

کانالهای ارتباطی متداول در ایران کدامند ؟

ارتباط تلفنی (Dialup): این نوع ارتباط بر روی بستر سیم مسی تلفن و به صورت شماره گیری ارائه می‌شود و نهایت سرعت ارتباط در بهترین شرایط (که معمولاً به دلیل مشکلات مخابراتی میسر نمیشود) 56 کیلوبیت بر ثانیه است . ارتباط خطوطE1 : این خطوط بر روی بستر سیم مسی مخابرات و با سرعتی معادل 2.048مگابیت (حدود 2000 کیلوبیت) ارائه می‌شود . این خطوط را معمولاً شرکتهای اینترنتی جهت ارائه خدماتDialup به کاربران خود از مخابرات تهیه می‌کنند. هر خطE1 توانائی برقراری ارتباط با 30 کاربرDialup را به طور همزمان دارا می‌باشد. ارتباط ADSL: این خطوط بر روی بستر سیم مسی مخابرات و با سرعتی بین 128 کیلوبیت بر ثانیه تا 6 مگابیت بر ثانیه متناسب به نوع تجهیزات مورد استفاده و فاصله بین کاربر و سرویس دهنده اینترنت برقرار می‌گردد. این نوع ارتباط مناسب ارائه سرویس به کاربران خانگی بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می‌باشد. ارتباط بی‌سیم: این نوع ارتباط به صورت امواج ماکرویو بوده و هیچگونه وابستگی به خطوط فیزیکی مانند خطوط تلفن ندارد . در ارتباط بی‌سیم حجم انتقال اطلاعات تا 108 مگابیت بر ثانیه می‌رسد. ارتباط بی‌سیم یکی از مناسبتربن نوع ارتباط جهت انتقال پهنای باند بالا با هزینه مناسب بوده و در دو نوعWiFi وWiMax ارائه می‌شود. ارتباط فیبرنوری: این نوع ارتباط همانطور که از نامش پیداست بر روی بستر فیبرنوری برقرار شده و بیشترین سرعت ارتباط را با کمترین کاهش کیفیت را میسر می‌سازد . برخی از انواع این ارتباط : خطوطSTM1 با سرعت اتصال معادل 155.56 مگابیت بر ثانیه ، خطوطSTM4 با سرعت اتصال معادل 622.08 مگابیت بر ثانیه می‌باشد. این نوع ارتباط هزینه بسیار بالا و کیفیتی فوق العاده را داشته و بیشتر مناسب سرویس دهنده‌های اینترنت و شرکتهای مخابراتی می‌باشد. لازم به ذکر است اینترنت بین کشورها و شهرها توسط فیبرنوری منتقل می‌گردد. ارتباط ماهواره‌ای: این ارتباط نیز همانند ارتباط بی‌سیم بر اساس امواج ماکرویو ارتباطی پرسرعت را برقرار می‌سازد . این نوع ارتباط بیشتر مناسب مناطقی است که به خطوط تلفن و فیبرنوری دسترسی نداشته و امکان برقراری ارتباط بی‌سیم هم میسر نیست. نمونه این نوع ارتباط شبکه بانکی کشور را می‌توان نام برد.

 

خدمات پهنای باند در ایران به چه صورت ارائه میشوند ؟

پهنای باند اینترنت به دونوع ((اشتراکی)) و ((اختصاصی)) ارائه می‌شود . همانطور که از نام این سرویسها مشخص است: پهنای باند اشتراکی: نوع اشتراکی، پهنای باند ارائه شده بین چند کاربر به اشتراک گذاشته می‌شود و در نتیجه سرعت ارتباط کاربر دارای نوسان بوده و بستگی کامل به نحوه استفاده سایر کاربران مجموعه دارد. از نمونه این نوع پهنای باند می‌توان به خدماتADSL ارائه شده توسط شرکتهای اینترنتی مربوطه اشاره نمود. به طور مثال وقتی شما یک سرویس با سرعت 256 کیلوبیت بر ثانیه تهیه می‌نمائید این سرعت حداکثر سرعت ارتباط شما است نه حداقل!، نتیجتاً در مواقعی که سایر کاربران هم گروه شما نیز در حال استفاده از سرویس خود می‌باشند سرعت ارتباط شما به طور محسوسی کاهش می‌یابد از مزایای این نوع سرویس به هزینه پائین آن در مقاسیه با سرویس پهنای باند اختصاصی می‌توان اشاره کرد . این نوع سرویس بیشتر مناسب کاربران خانگی و شرکتهای کوچک می‌باشد. پهنای باند اختصاصی: نوع اختصاصی پهنای باند همانطور که از نام آن مشخص است به طور کامل متعلق به آن کاربر خاص بوده و در اختیار کاربر دیگر قرار نمی‌گیرد (خواه کاربر از آن به طور کامل پاستفاده کند یا نکند). در این نوع خدمات پهنای باند اینترنت ارائه شده در مدت 24 ساعت شبانه روز کاملاً پایدار بوده و با کاهش سرعت مواجه نخواهد شد به طور مثال چنانچه کاربری سرویسی با سرعت 256 کیلوبیت بر ثانیه را در اختیار داشته باشد به طور تضمین شده در کل مدت استفاده سرعت، ارتباط وی 256 کیلوبیت بر ثانیه بوده و دچار نوسان نخواهد شد . از نکات مثبت دیگر این نوع سرویس ((متقارن)) بودن آن است. می‌دانیم در یک ارتباط اینترنتی ما دو کانال ((ارسال)) و ((دریافت)) در اختیار داریم به طور مثال هنگامی که یک ایمیل ارسال می‌کنیم در حقیقت از کانال ارسال استفاده می‌کنیم و هنگامیکه یک فایل دانلود می‌کنیم از کانال دریافت استفاده می‌کنیم . هنگامیکه از کلمه متقارن استفاده می‌شود. بدین معنا است که سرعت ارسال و دریافت به طور همزمان برقرار است به طور مثال در ارتباط با سرعت 256 کیلوبیت بر ثانیه متقارن کاربر قادر خواهد بود همزمان با سرعت256 کیلوبیت بر ثانیه یک فایل را ارسال و در همان زمان با سرعت 256 کیلوبیت بر ثانیه فایلی را از اینترنت دریافت نماید، به عبارتی مجموع کانال ارتباطی 512 خواهد بود. این سرویس مناسب شرکتها و موسساتی است که نیاز به یک ارتباط پایدار و پرظرفیت دارند مانند : شرکتهای ارائه دهنده اینترنت، شرکتهای دولتی و خصوصی بزرگ و ....

 

روش های ارائه خدمات پهنای باند به مشتریان

خدمات پهنای باند اینترنت از جمله‌ خدمات شرکت ایران گیت می‌باشد که جهت استفاده کارآمد شرکت‌ها و سازمان‌ها از اینترنت پرسرعت ارایه می‌شود. این خدمات بر روی بسترفیبر نوری ارائه شده و نحوه ارتباط کاربران جهت استفاه از این خدمات به صورت ارتباط بیسیم(در مناطق تحت پوشش) و اینترانت (در کل کشور) می‌باشد. خدمات پهنای باند اینترنت ایران گیت به صورت 100 درصد اختصاصی و به صورت متقارن ارائه شده و طبق قرارداد منعقده تضمین های کافی جهت ارائه خدماتی بسیار مطلوب به کاربران داده خواهد شد. ارائه پهنای باند به صورتLeased Line Point to Point Wireless برای استفاده از خدمات بی‌سیم(Wireless) و بسته به این که بخواهید از کدامیک از امکانات این سرویس استفاده کنید، باید امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مناسب فراهم آورید که جزییات دقیق آن را کارشناسان ایران گیت به اطلاع شما خواهند رساند. برای این منظور شبکه سراسری ایران گیت، محصولات و خدمات متنوعی را در این زمینه ارایه می‌کند و نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سازمان شما را برای استفاده از این سرویس و البته نیازهای به مراتب فراتر در این زمینه‌ را پوشش می‌دهد. تمام سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ که برای برقراری ارتباط با شبکه جهانی و شبکه‌های داخلی خود به پهنای باند اختصاصی با سرعت ارسال و دریافت برابر (ارتباط متقارن) نیازمندند، می‌توانند از خدمات بی‌سیم ایران گیت استفاده کنند. افزون بر این، اگر به دلیل محدودیت‌های مخابراتی امکان استفاده از خدمات خط استیجاری ممکن نباشد، خدمات پهنای باند می‌تواند جایگزین مناسب این خدمات باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزییات مربوط به استفاده از خدمات پهنای باند ایران گیت در ساعات اداری با شماره تلفن 1414 - 331 - 311 - 98+ داخلی 103 تماس حاصل فرمایید.

 
پشتیبانی مشترکین

ساعت کار دفاتر ایران گیت در اصفهان و کلیه شعب در تهران و شهرستان های مبارکه و نجف آباد شنبه تا چهارشنبه، 8 تا 16:30 و روزهای پنج شنبه 8 تا 13 می باشد.ضمنا پشتیبانی 24 ساعته ایران گیت، در ساعت غیر اداری پاسخگوی نیازهای اولیه مشتریان بوده و ایشان را برای انتخابی مناسب و تعامل عملیاتی با بخش فروش راهنمایی می کند. پشتیبانی شبانه‌روزی از سرویس‌های دسترسی به پهنای‌باند بالا بخصوص برای ISP ها و سایر مشتریان امری بسیار مهم و ضروری است و ما با افتخار اعلام می‌نماییم که پرسنل بخش پشتیبانی فنی ما بصورت ۲۴ ساعته برای ارائه خدمات به شما آماده هستند. در حال حاضر بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی، دانشگاه ها، مراکز آموزشی و بسیاری از ISP های شهر اصفهان و شهرستان های پرجمعیت (نجف آباد و مبارکه) جزو این دسته از مشتریان شرکت ایران گیت می باشند.

 

فرم درخواست خدمات پهنای باند

 

خط استیجاریخط استیجاری (Leased Line)

چنانچه امکانات مخابراتی در محل سازمان شما اجازه دهد و نیاز شما به پهنای باند ، در محدوده پهنای باند کابل‌ های مسی باشد (2 مگابیت در ثانیه روی یک زوج سیم و 4 مگابیت در ثانیه روی 2 زوج سیم) ، سرویس‌های Leased Line می‌تواند بهترین راه حل برای دسترسی به سرویس اینترنت پر سرعت باشد.

برای برقراری سرویس، کافی است با واحد فروش پهنای باند شرکت تماس حاصل نمایید؛ ما از طریق امکاناتی که در اختیار داریم وجود امکانات لازم برای ایجاد ارتباط با سیم مسی میان محل کار شما و یکی از دفاتر توزیع اینترنت یا Gateway خود را مورد بررسی قرار داده و در صورت مثبت بودن نتیجه، برای درخواست خط Leased Line شما از مخابرات اقدام خواهیم نمود. پس از آن فقط با تحویل مودم سرویس Leased Line  شما برقرار خواهد شد. از مزایای استفاده از سرویس های پهنای باند شرکت ایران گیت ، اتصال مستقیم این شرکت به فیبر کشوری می باشد.


از مزایای دیگر این سرویس این است که پهنای باند درخواستی مشترک منحصرا متعلق به سازمان وی بوده و میزان پهنای باند ، مطابق با نیاز مشتری قابل افزایش یا کاهش می باشد.پس برای استفاده از خط استیجاری (Leased Line) باید پیش‌نیازهای زیر فراهم باشد:

 

- پوشش ارتباط مناطق توسط مخابرات:

برای استفاده از خط استیجاری (Leased Line) باید اطمینان کسب کرد که شرکت مخابرات ایران مناطق مورد نظر سازمان و ایران گیت را برای برقراری ارتباط خط‌های اختصاصی مورد نیاز، پوشش می‌دهد.
شبکه سراسری ایران گیت برای جلب رضایت سازمان‌ها، پی‌گیری این مورد را بی‌درنگ پس از دریافت درخواست مشتری، برعهده می‌گیرد. چه آنکه اگر در مناطق مورد نظر شما، امکانات مخابراتی برای استفاده از خط استیجاری (Leased Line) فراهم نباشد، ایران گیت سرویس‌های دیگری را برای پوشش‌های نیازهای سازمان شما پیشنهاد خواهد کرد.

 

 

- تامین امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری:

برای استفاده از خط استیجاری (Leased Line) و بسته به این که بخواهید از چه امکانات این سرویس استفاده کنید، باید امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مناسب فراهم شود
برای این منظور، شبکه سراسری ایران گیت ، محصولات و خدمات متنوعی را در این زمینه ارایه کرده و نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مشتری را برای استفاده از این سرویس و البته نیازهای به مراتب فراتر در این زمینه‌ را پوشش می‌دهد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزییات مربوط به استفاده از خدمات پهنای باند ایران گیت با شماره تلفن 1414 - 331 - 311 - 98+ داخلی 103 تماس حاصل فرمایید.
ساعت کار دفاتر ایران گیت در اصفهان و کلیه شعب، شنبه تا چهارشنبه، 8 تا 16:30 و روزهای پنج شنبه 8 تا 13 می باشد.
ضمنا پشتیبانی 24 ساعته ایران گیت، در ساعت غیر اداری پاسخگوی نیازهای اولیه مشتریان بوده و ایشان را برای انتخابی مناسب و تعامل عملیاتی با بخش فروش راهنمایی می کند.

ارتباط بی‌سیم یا Wireless

در بسیاری موارد که نیاز به پهنای باند بالا وجود دارد، راه‌اندازی یک سرویس نقطه به نقطه بی‌سیم ، ساده‌ ترین و کارآمدترین راه حل به نظر می‌رسد. در این حالت بین دفتر محل کار شما و یکی از سایت‌های ما ارتباط نقطه به نقطه بدون سیم برقرار خواهد شد.  این روش هزینه های ناشی از انتقال روی بستر زوج سیم که مستقیما به مخابرات داده می شود را شامل نمی گردد و در درازمدت برای مشترک بسیار مقرون به صرفه تر است.

در این روش از امواج رادیویی ، برای انتقال سیگنال بین دو دستگاه استفاده می‌شود. مشتری می‌تواند بسته به نیاز خود و با پرداخت هزینه‌ای که با توجه به میزان پهنای باند اختصاص یافته، متغیر خواهد بود، از مزایای داشتن پهنای باند اختصاصی به میزان زیاد بهره‌مند شود. در این روش بر خلاف خط استیجاری ، مخابرات نقشی بر عهده نخواهد داشت. تنها محدودیتی که در این روش در نظر گرفته خواهد شد، انتقال سیگنال‌ها در باند فرکانسی مجاز اینترنت بی‌سیم یاWireless   است.

باند فرکانسی مجاز این خدمات در سراسر جهان، فرکانس‌های 2.4، 5.4 و 5.8 مگاهرتز است و شرکت‌های ارایه دهنده‌ی این خدمات تنها می‌توانند خدمات خود را در این فرکانس‌ها ارایه کنند. برای استفاده از خدمات Wireless ایران گیت، باید پیش‌نیازهای زیر فراهم باشد:

 

- نداشتن تداخل فرکانسی با مراکز دیگر:

برای استفاده از خدمات بی‌سیم ایران گیت لازم است مکان جغرافیایی مورد نظر مشتری، از نظر تداخل فرکانسی سنجیده شود. اگر در فاصله‌ی میان پایگاه های ایران گیت و دفتر مشتری ، مکان دیگری در حال استفاده از فرکانس‌های مجاز بی سیم باشد، امکان تداخل فرکانسی وجود خواهد داشت که می‌تواند ارایه‌ی خدمات را با مشکل رو به رو سازد. در صورت وجود تداخل فرکانسی، ایران گیت در وهله‌ی اول فرکانس را در محدوده مجاز تغییر خواهد داد. اگر استفاده از هیچ یک از فرکانس‌های مجاز در محدوده مورد نظر میسر نباشد، ایران گیت سایت ارایه دهنده‌ی خدمات را به یکی دیگر از پایگاه‌های خود مستقر در شهر اصفهان جابه‌جا خواهد کرد.

 اگر با تمام تمهیدات در نظر گرفته شده، امکان برقراری ارتباط بی‌سیم برای مشتری میسر نباشد، ایران گیت سرویس‌های دیگری را برای پوشش‌ نیازهای سازمان شما پیشنهاد خواهد کرد

 

- تامین خط دید مستقیم بین مرکز مشتری و ایران گیت:

برای ایجاد ارتباط به وسیله امواج رادیویی ، لازم است که دو مرکز ارایه دهنده‌ و گیرنده‌ی خدمات ، خط دید مستقیم داشته باشند. ایران گیت با در اختیار داشتن پایگاه های مختلف برای ارایه خدمات اینترنت بی‌سیم امکان مناسبی را برای ارایه‌ی این خدمات فراهم آورده می آورد. در صورتی که خط دید مستقیم به صورت عادی وجود نداشته باشد، می‌توان از آنتن‌های ثابت استفاده کرد

 

- تامین امکانات سخت‌افزاری:

برای استفاده از خدمات بی‌سیم (Wireless) و بسته به این که بخواهید از کدامیک از امکانات این سرویس استفاده کنید، باید امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مناسب فراهم آورید که جزییات دقیق آن را کارشناسان ایران گیت به اطلاع شما خواهند رساند

برای این منظور شبکه سراسری ایران گیت، محصولات و خدمات متنوعی را در این زمینه ارایه می‌کند و نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سازمان شما را برای استفاده از این سرویس و البته نیازهای به مراتب فراتر در این زمینه‌ را پوشش می‌دهد.

 

چه کسانی می‌توانند از خدمات بی‌سیم  ایران گیت استفاده کنند؟

 تمام سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ که برای برقراری ارتباط با شبکه جهانی و شبکه‌های داخلی خود به پهنای باند بیش از یک مگا بایت در ثانیه و با سرعت ارسال و دریافت برابر نیازمندند، می‌توانند از خدمات بی‌سیم ایران گیت استفاده کنند. افزون بر این، اگر به دلیل محدودیت‌های مخابراتی امکان استفاده از خدمات خط استیجاری ممکن نباشد، خدمات پهنای باند می‌تواند جایگزین مناسب این خدمات باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزییات مربوط به استفاده از خدمات پهنای باند ایران گیت با شماره تلفن 1414 - 331 - 311 - 98+ داخلی 103 تماس حاصل فرمایید.

ساعت کار دفاتر ایران گیت در اصفهان و کلیه شعب، شنبه تا چهارشنبه، 8 تا 16:30 و روزهای پنج شنبه 8 تا 13 می باشد.

ضمنا پشتیبانی 24 ساعته ایران گیت، در ساعت غیر اداری پاسخگوی نیازهای اولیه مشتریان بوده و ایشان را برای انتخابی مناسب و تعامل عملیاتی با بخش فروش راهنمایی می کند.

شرکت رسانه اصفهان نت افتخار دارد در راستای سرویس دهی بهتر به شما کاربران گرامی با همکاری شهرک علمی تحقیقاتی سرویسهای خود را بمناسبت اعیاد قربان و غدیر ارتقاء میدهد.

 

1- ارتقاء پهنای باند شهرک

2- افزایش سرعت کاربران حجمی بصورت زیر بدون تغییر هزینه برای کاربر

     سرویس های با سرعت پایه 1Mb/s  >>>>>>>  حداکثر 4Mb/s

     سرویس های با سرعت پایه 2Mb/s  >>>>>>>  حداکثر 8Mb/s

3- امکان توزیع پهنای باند بصورت اختصاصی ( dedicated) بر روی بستر شهرک

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

به منظور افزایش کیفیت و همچنین سهولت کاربران جهت خرید سرویس اینترنت ، شرکت ایرانگیت با همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی ، اقدامات زیر را انجام داده است :

 

1-   افزایش پهنای باند شهرک علمی و تحقیقاتی

2-   ایجاد سرویس های جدید با سرعت بالاتر

3-   امکان پرداخت آنلاین هزینه سرویس

4-   شارژ اتوماتیک سرویس اینترنت

 

نکات ذیل را د رمورد سرویس ها در نظر داشته باشید :

 

-  اشتراک 3ماهه شامل 3% و اشتراک 6 ماهه شامل 6% تخفیف خواهد شد.

-  مالیات ارزش افزوده مطابق با قوانین کشور به قیمت ها اضافه خواهد شد.

-  هزینه هر گیگ ترافیک اضافی 3600 تومان می باشد.

-  انتقال ترافیک هر دوره به دوره بعد امکان پذیر نمی باشد.مگر ترافیک های اضافی خریداری شده با شرایط ذیل :

ترافیک اضافی خریداری شده به عنوان ذخیره اعتبار در نظر گرفته می شود . چنانچه اعتبار کاربر تمام شود آنگاه به صورت اتوماتیک به میزان 512 مگابایت از ذخیره اعتبار به اعتبار ا صلی کاربر اضافه می شود.لازم به ذکر است که ذخیره اعتبار در پایان دوره به دوره بعد منتقل می شود ولی ترافیک باقی مانده در اعتبار اصلی در پایان دوره قابل انتقال نمی باشد.

-  در هنگام اتمام ترافیک و یا پایان دوره ، به صورت اتوماتیک به پنل اشتراک هدایت خواهید شد. در پنل اشتراک امکان بررسی تاریخ انقضا و اعتبار فعلی ،ذخیره اعتبار، گزارش اتصالات، گزارش ترافیک مصرفی و گزارش پرداختها می باشد. با توجه به شرایط می توانید اقدام به تمدید سرویس فعلی ، خرید ترافیک اضافی و یا تغییر سرویس نمایید.

-   قبل از پرداخت آنلاین در سایت بانک موارد درخواستی و قیمت ها کنترل نمایید و در صورت ابهام با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید.

-  هنگام اتمام ترافیک کاربر ، گاهی اوقات اعتبار اصلی کاربر به مقدار کمی منفی می شود که این مقدار منفی در شارژ بعدی توسط سیستم از شارژ جدید کم خواهد شد.

گاهی اوقات در هنگام تغییر و یا تمدید سرویس در میان دوره ، طبق محاسبات سیستم ، مقدار کمی از ترافیک مصرفی دوره قبل از دوره جدید کسر میشود.

-  پیشنهاد می شود زمانی از گزینه تمدید سرویس فعلی استفاده نمایید که سرویس شما منقضی شده و یا نزدیک به پایان دوره می باشید.

-  برای تغییرسرویس در حین دوره ، بستانکاری مشترکین طبق فرمول سیستم محاسبه خواهد شد. پیشنهاد میشود در پایان دوره اقدام به تغییر سرویس نمایید.

-   در موارد ذیل لازم است  مشترکین قبل از اقدام در پنل کاربری با کارشناسان فروش یا پشتیبانی تماس حاصل نمایند:

1 - هنگام تغییر سرویس به پکیجهای نا محدود و همچنین از پکیج نا محدود به پکیج دیگر.

2 - هنگام تغییر سرویس برای مشترکین با IP ثابت.

-  مطمئناٌ هرسیستم سرویس دهی دارای شرایط وهمچنین اشکالات جزئی مشخص شده یا مشخص نشده ای میباشد. تلاش کارشناسان ما در جهت کاهش این اشکالات جزئی و بهینه سازی سیستم می باشد.  خرید و استفاده مشترکین گرامی از سرویسها به معنی قبول کلیه شرایط و اشکالات جزئی سیستم می باشد . با این وجود چنانچه در هنگام تمدید یا تغییر سرویس و یا استفاده از سرویس ها به مورد غیر متعارفی برخورد نمودید ، لطفا با کارشناس فروش  جهت پیگیری تماس حاصل فرمایید .  

 

شماره پشتیبانی : 09133183604

 

لینک پنل کاربری 

 

آدرس جدید کانکشن  vpn.istt.ir  :  VPN

دارای پروانه ی شماره 102-13-12 صادره از سازمان تنظیم مقررات رادیوییسازمان تنظیم مقررات رادیویی
Copyright © 2011 Irangate Co. All Rights Reserved.
Chat Live Help