فروشگاه ساز

فروشگاه ساز فروشگاهان

امکانات فروشگاه ساز

کسب و کار اینترنتی

سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
حامی مشتریان
دانلود نرم افزار
صدای مشتری
طرحهای ویژه

حامی مشتریان

حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات

مشترک گرامی ؛ شبکه سراسری ایران گیت با هدف  "ایران گیت برای همه"  فعالیت خود را آغاز کرده و درصدد است با ارائه خدمات مطلوب و پشتیبانی مناسب سرویس‌ها، کیفیت خدمات ارائه شده و رضایت مشترکین را افزایش دهد. به همین منظور و در راستای تحقق این اهداف،  به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ، از شش ماه دوم سال 1389 اقدام به ایجاد واحد Customer care نموده است. با توجه به نقش انکارناپذیر رضایت مشتری در کلیه بازارهای جهانی ، این واحد در کلیه شرکت‌ های معتبر دنیا جهت رفع نیازهای مشترکین و برقراری ارتباط و هماهنگی آنها با شرکت وجود داشته گرچه در کشور ما به درستی شناخته نشده است. در واقع این واحد به عنوان نماینده مشترکین عمل کرده و بر کلیه مراحل فرآیند ارائه خدمات نظارت دارد.

از همان لحظه ابتدایی بوجود آمدن مشکل احتمالی برای مشترک ، فعالیت بخش حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات آغاز می‌شود و تا کسب رضایت کامل مشترک ادامه دارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارائه خدمات ، وارد عمل شده و موانع موجود برای تحقق این امر را از میان بردارد. این واحد ملزم به پیگیری هرگونه شکایت و انتقاد در هنگام بروز مشکلات بوده ، اگر در هر مرحله از روابط  میان مشترک و شرکت خللی ایجاد شود، این بخش با توجه به حقوق قانونی مشترکین و در چارچوب قراردادهای خود اقدام نموده و بررسی‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهد تا تمامی مشترکین بتوانند سرعت و کیفیت بالای سرویس‌های ایران گیت را تجربه کنند.
کلیه مشترکین محترم جهت پیگیری هرگونه مشکلات خود می‌توانند با بخش Customer care تماس گرفته و همکاران ما را در جریان مشکل خود قرار دهند. همکاران موظف هستند موارد مطرح شده را دقیق و کامل بررسی کرده و در کلیه مراحل پیگیری ، مشترک را در جریان آخرین اخبار و نتایج قرار دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزییات مربوط به استفاده از خدمات واحد حامی مشتریان و رسیدگی به شکایات یکی از روشهای ذیل را انتخاب فرمایید:

تماس تلفنی : تماس با شماره تلفن 1414 - 331 - 311 - 98+ (داخلی 110) 

customercare@irangate.net : آدرس ایمیل واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» که پاسخگوی سئوالات و پیگیر مشکلات شما است.

- ارسال SMS به شماره 10004283: شماره پیامک شرکت ایران گیت که توسط واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» پاسخ داده می‌شود.

- فرم ارسال شکایات مشتریان

 

ساعت کار دفاتر ایران گیت در اصفهان و کلیه شعب، شنبه تا چهارشنبه، 8 تا 16:30 و روزهای پنج شنبه 8 تا 13 می باشد.

ضمنا پشتیبانی 24 ساعته ایران گیت، در ساعت غیر اداری پاسخگوی سوالات و شکایات اولیه مشتریان بوده و ایشان را تا کسب نتیجه مطلوب راهنمایی می کند.

صدای مشتری

صدای مشتری

از آنجائیکه رضایت کاربران یکی از اهداف مهم شرکت ایران گیت است، لذا مدیریت شرکت در نظر دارد تا با بهره گیری از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان به یکی از روشهای زیر، کیفیت خدمات شرکت را در راستای افزایش رضایتمندی شما ارتقاء دهد:

 

-  تماس تلفنی با شماره 3311414 :

شما می توانید در هر لحظه از ساعات شبانه روز از طریق تماس با شماره 3311414 نسبت به طرح نظر یا انتقادات خود اقدام فرمائید. کارشناسان ما حداکثر ظرف 72 ساعت نسبت به تماس با شما اقدام خواهند کرد. لذا خواهشمند است نام، نام خانوادگی، نوع خدمات مورد استفاده و در صورت استفاده از خدمات نوع آن را اعلام نمائید.

 

- ارسال E-Mail :

در صورتیکه تمایل به طرح نظرات و انتقادات خود از طریق ارسال پست الکترونیک دارید , می توانید نظرات خود را به آدرس cm@irangate.net ارسال فرمایید. شما می توانید مستندات خود را به نامه پیوست نمایید تا کارشناسان ما حداکثر ظرف 72 ساعت با شما تماس گرفته و یا به ارسال جواب اقدام نمایند.

 

دارای پروانه ی شماره 102-13-12 صادره از سازمان تنظیم مقررات رادیوییسازمان تنظیم مقررات رادیویی
Copyright © 2011 Irangate Co. All Rights Reserved.
Chat Live Help