فروشگاه ساز

فروشگاه ساز فروشگاهان

امکانات فروشگاه ساز

کسب و کار اینترنتی

سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
در یک نگاه
اجاره سرور مجازی
میزبانی سرور (co-location)
تعرفه میزبانی سرور

خدمات مرکز داده

خدمات مرکز داده (IDC)

شبکه سراسری ایران گیت ، برای تکمیل زنجیره‌ ی خدمات به مشتریان خود ، با کسب مجوزهای لازم ، برای نخستین بار منطقه مرکزی و جنوب کشور اقدام به ایجاد مراکز داده ی اینترنتی نموده است.

این مرکز داده در فاز نخست در ساختمان مرکزی ایران گیت تاسیس شده است. این شرکت در نظر دارد با سرمایه‌گذاری در این بخش و با بهره‌ گیری از پیشرفته‌ ترین امکانات، تجهیزات و فناوری‌ های روز دنیا ، مرکز داده‌ ی جدیدی را در فضایی بالغ بر 2700 متر مربع در پارک علم و فناوری شیخ بهایی اصفهان احداث کند.

هم‌اکنون ، مرکز داده‌ ایران گیت در ساختمان مرکزی ایران گیت واقع در ضلع شمالی مرکز مخابراتی امام خمینی (ره) قرار دارد. گفتنی است در این مرکز داده خدمات متنوعی به مشتریان استانی ، منطقه ای و ملی و در پاره ای موارد بین المللی ارایه می شود.

این مرکز داده با در اختیار داشتن تیم مجرب و حرفه ای متشکل از مهندسان و کارشناسان متخصص و خبره و مجموعه ای از تجهیزات سخت افزاری روز دنیا، شرایط و محیط امن و مناسبی را برای ارائه خدمات گوناگون از قبیل اجاره سرور مجازی ، سرورهای اختصاصی ، اشتراک فضا و... به وجود آورده است.

مرکز داده ایران گیت بر پایه استانداردهایی طراحی و پیاده سازی شده که بر اساس آن امکان ارائه انواع سرویس ها به مشتریان گوناگون را فراهم کرده است همچنین با استفاده از برترین تجهیزات پیمایشی ، لحظه به لحظه میزان درجه حرارت و رطوبت مرکز داده ایران گیت کنترل شده و با استفاده از به روزترین سخت افزارها و نرم افزارهای امنیتی ، از داده ها و اطلاعات مشتریان محافظت می شود.

در نهایت مرکز داده ایران گیت پشتوانه‌ ای بسیار ارزشمند برای ارایه‌ی خدمات ویژه به مشتریان می باشد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزییات مربوط به استفاده از خدمات واحد فروش وب (هاست و دامین) ایران گیت با شماره تلفن 1414 - 331 - 311 - 98+ داخلی 3 تماس حاصل فرمایید.
ساعت کار دفاتر ایران گیت در اصفهان و کلیه شعب، شنبه تا چهارشنبه، 8 تا 16:30 و روزهای پنج شنبه 8 تا 13 می باشد.
پشتیبانی 24 ساعته ایران گیت، در ساعت غیر اداری پاسخگوی سوالات و نیازهای اولیه مشتریان بوده و ایشان را تا کسب نتیجه مطلوب راهنمایی می کند.

اجاره سرور مجازیسرور خصوصی مجازی (Virtual Private Server)

سرور خصوصی مجازی (Virtual Private Server) یا با نام اختصاری VPS به معنای سرور اختصاصی مجازی می باشد و گاهی از آن به عنوان VDS یا Virtual Dedicated Server نیز نام می برند ، به طور ساده به سرویس های میزبان گفته می شود که همانند یک سرور اختصاصی مستقل با دسترسی سطح بالا به سرور عمل می نمایند لکن بصورت چندگانه و با هم بر روی یک سرور فیزیکی قرار می گیرند. در واقع  حدود سخت افزاری آن بوسیله نرم افزارهای مخصوص به صورت مجازی تعیین شده است. و دارای سیستم عامل و محیط کاملا ایزوله شده برای هر کدام از سرورهای مجازی می باشد .همچنین یک سرور مجازی نسبت به یک سرور اختصاصی معادل خود در منابع سخت افزاری ، به علت استفاده از سخت افزار بهتر در سرور مادر و دسترسی به منابع اضافی در سخت افزار اشتراکی دارای کارایی بهتر و بالاتری می‌باشد.

سرویس VPS بهترین گزینه برای کسانی است که هاست های اشتراکی پاسخگوی نیاز آنها نیست و همچنین نیازشان به حدی نرسیده است که هزینه های سرسام آور سرورهای اختصاصی را تقبل کنند.

 

مزایای سرور مجازی به میزبانی وب اشتراکی:

کنترل: با دراختیار داشتن دسترسی root ، یا Administrator شما به راحتی می توانید پیکر بندی سرور را تغییر دهید، برنامه های مورد نظر خود را نصب کنید، یا تغییر دهید ، که به هیچ وجه در میزبانی اشتراکی مقدور نیست.
امنیت: فایل سیستم شما کاملا مجزا از سایر مشتریان خواهد بود و مطمئن خواهید بود که از دسترس آنها دور است و بدین ترتیب امنیت بیشتری برای شما تامین خواهد شد.
مجزا بودن و کارایی: سرور مجازی شما از منابع اختصاص یافته گارانتی شده برای خود به صورت کامل می تواند استفاده کند و کار مشتریان دیگر سرویس شما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

 

مزایای سرور مجازی نسبت به سرور اختصاصی:

هزینه: در واقع شما همه قابلیت های یک سرور اختصاصی را با کسری از هزینه های آن خواهید داشت.
قابلیت اطمینان: سازوکار تهیه نسخه پشتیبان به صورت لحظه ای امنیت داده های سرور مجازی را تضمین می کند.
انعطاف پذیری: ارتقاء منابع اختصاص یافته برای یک سرورمجازی ، در صورت نیاز به منابع بیشتر به راحتی قابل انجام است.
امکان گسترش منابع سیستمی در کمترین زمان : با استفاده از خدمات VPS  می‌تواند در کمترین زمان مشخصات سخت‌ افزاری سرور را به درخواست مشترک تغییر دهد.

 

شرکت ایران گیت با داشتن تیم مجرب و حرفه ای متشکل از کارشناسان متخصص و  خبره اقدام به راه اندازی سرویس های VPS در مرکز داده خود نموده است .

مرکز داده شرکت ایران گیت  از طریق فیبرنوری به شبکه مخابرات ایران متصل می‌باشد و به همین دلیل دسترسی مشترکین داخل کشور به سرور های میزبانی شده در این مرکز داده بصورت تبادل محلی و بدون نیاز به ارسال و دریافت ماهواره‌ ای می‌باشد. همین امر باعث ایجاد تفاوت محسوس سرعت دسترسی مشترکین داخلی ایران به این هاست ها می‌باشد.

همچنین پاسخگویی مناسب در کنار خدمات ارائه شده،  انتخاب را برای شما ساده نموده است و بصورت رایگان می توانید با مطرح کردن نیاز های خود از مشاوره ارزشمند کارشناسان فروش شرکت ایران گیت بهره مند شوید.

 

تعرفه و فرم درخواست اجاره سرور مجازی (VPS)

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزییات مربوط به استفاده از خدمات واحد فروش وب (هاست و دامین) ایران گیت با شماره تلفن 1414 - 331 - 311 - 98+ داخلی 3 تماس حاصل فرمایید.
ساعت کار دفاتر ایران گیت در اصفهان و کلیه شعب، شنبه تا چهارشنبه، 8 تا 16:30 و روزهای پنج شنبه 8 تا 13 می باشد.
پشتیبانی 24 ساعته ایران گیت، در ساعت غیر اداری پاسخگوی سوالات و نیازهای اولیه مشتریان بوده و ایشان را تا کسب نتیجه مطلوب راهنمایی می کند.

اجاره فضا

سرویس اشتراک فضا

اگر سرور های خود را پیکربندی کرده اید اما برای نگهداری و تامین برق دائم ، اینترنت امن ، پرسرعت و امنیت فیزیکی سرورهای خود با مشکل مواجه هستید ما به شما سرویس اجاره فضای خود را پیشنهاد می کنیم.

 

مزایای سرویس اجاره فضای ایران گیت

امنیت : مرکز داده ایران گیت محیط با کیفیت ، قابل اعتماد  و کم هزینه ای را برای نگهداری تجهیزات  شما پیشنهاد می کند . بهترین راه کار برای گسترش ساده  و امن این تجهیزات حساس مربوط داده های سازمان شما نگهداری آن در یک مرکز داده امن است.

 

کاهش ریسک : نگهداری تجهیزات شما در محیط امن و قابل انعطاف مر کز داده ایران گیت با امکانات برق 24 ساعته ، سیستم تهویه ، دسترسی به اینترنت پر سرعت باعث می شود که داده های شما کمتر در معرض خطر از دست رفتن فیزیکی قرار گیرد.

 

انواع روش های ارتباط با تجهیزات : با توجه به آن که در مرکز داده ایران گیت امکان اتصال دایمی و پر سرعت با استفاده از خطوط فیبر نوری برای سرور ها فراهم شده است کاربران می توانند از طریق بستر اینترنت و اینترانت به سرور های موجود متصل و به طور مستقیم از پهنای باند مورد نظر خود بهره مند شوند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزییات مربوط به استفاده از خدمات واحد فروش وب (خدمات میزبانی سرور) ایران گیت با شماره تلفن 1414 - 331 - 311 - 98+ داخلی 3 تماس حاصل فرمایید.
ساعت کار دفاتر ایران گیت در اصفهان و کلیه شعب، شنبه تا چهارشنبه، 8 تا 16:30 و روزهای پنج شنبه 8 تا 13 می باشد.
پشتیبانی 24 ساعته ایران گیت، در ساعت غیر اداری پاسخگوی سوالات و نیازهای اولیه مشتریان بوده و ایشان را تا کسب نتیجه مطلوب راهنمایی می کند.

 

فرم درخواست خدمات میزبانی سرور (co-location)

تعرفه قیمت خدمات میزبانی سرور

Traffic/Month Single Phase Routable IP Ethernet cross connection Person Access rules on fire wall هزینه پرداختی ماهیانه هزینه راه اندازی
3 Unit Rack Space
300GB 3AMP,220 V 1 1 1 4   2,800,000 ریال 800,000 ریال

6 Unit Rack Space

500GB 6AMP,220 V 2 1 1 8 5,500,000  ریال 800,000  ریال

Quarter  Rack/ 10 Unit

600GB 8AMP,220 V 4 1 1 10 8,500,000  ریال 1,300,000 ریال

Half Rack/ 20 Unit

800GB 12AMP,220 V 8 1 1 - 17,000,000 ریال 1,300,000 ریال

Full Rack/ 40 Unit

600GB 8AMP,220 V 4 1 1 10 35,000,000  ریال 3,500,000 ریال

 

فرم درخواست خدمات میزبانی سرور (co-location)

دارای پروانه ی شماره 102-13-12 صادره از سازمان تنظیم مقررات رادیوییسازمان تنظیم مقررات رادیویی
Copyright © 2011 Irangate Co. All Rights Reserved.
Chat Live Help