فروشگاه ساز

فروشگاه ساز فروشگاهان

امکانات فروشگاه ساز

کسب و کار اینترنتی

سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
نرم افزار فروشندگان ADSL
ایمیل فارسی

نرم افزار فروشندگان ADSL

نرم افزار فروشندگان ADSL

فروش روز به روز تبدیل به فرآیند پیچیده تری می شود ، سطح انتظارات مشتری بالاتر می رود و با افزایش تعداد مشتریان  اداره تیم فروش و کنترل مشتریان  سخت تر می گردد.  برای فروش بیشتر به ابزارهای جدیدتری نیاز است.
نرم افزار جامع سازمان الکترونیک فروشندگان سرویس اینترنت پرسرعت (ADSL) ایران گیت با رویکرد مکانیزاسیون ارتباطات مشتریان ADSL  با سرویس دهندگان و ارائه سرویس به مشتریان طراحی و ارائه گردیده است.
این محصول که هم اکنون تنها و اولین نرم افزار جامع در این حوزه می باشد به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان و نیز به حداقل رساندن هزینه ها، نیروی انسانی، خطاهای ناشی از آن و زمان پاسخگویی به مشتریان راه اندازی شده است.
واحد تحقیق و توسعه ایران گیت پس از طی مراحل طولانی در فاز بررسی و شناخت مشکلات روزمره ارائه دهندگان و مشتریان این سرویس ها ، نرم افزاری کارآمد، بومی، و قابل تنظیم با کارآیی بالا در جهت ساده نمودن فرآیندها و افزایش بهره وری و فروش ارائه نموده است و از آنجاییکه ایران گیت نیز خود در این مقوله پیشینة زیادی داشته  (بیش از 10 سال) و از جمله سرویس دهندگان برتر اینترنت پرسرعت به شمار می آید، کلیة مشکلات آنرا حل کرده و نرم افزار عاری از هرگونه مشکل، نقص یا ناسازگاری می باشد.

در طراحی و پیاده سازی این مجموعه موارد زیر لحاظ شده است:

-   انعطاف پذیری (Flexibility): پاسخگویی به نیازهای متغیر سازمان ها و شرکت های استفاده کننده.
-   ماژول مداری ( open& Modular): هر جزئی از بسته نرم افزاری می تواند بدون تاثیر در رویه های دیگر در هر زمانی تغییر کرده ، اضافه یا حذف شود.
-   فراگیربودن (comprehensive):وظایف سازمانی مختلفی را مورد پشتیبانی قرار  اد ه و متناسب با طیف وسیعی از سازمان ها مورد استفاده خواهد بود
-   استفاده از بهترین تجارب موفق (Best Business practice): مجموعه ای از بهترین رویه های مورد استفاده و تجربه شده در شرکت های موفق ارائه دهنده این سرویس در این نرم افزار گردآوری شده است

 

محیط اجرای نرم افزار :

مبتنی بر وب در شبکه های اینترانت و اینترنت
مشخصات فنی سیستم :
استفاده از محیط برنامه نویسی قدرتمند PHP (LAMP)
استفاده از تکنیک های پیشرفته و به روز: شی گرا (OOP) ، مفهوم گرا (AOP) ، سرویس گرا (SOA)
قابلیت استفاده از پایگاه دادة MySql یا Oracle.

 

امکانات ویژه این نرم افزار :

-   کاملاً فارسی، User Friendly با قابلیت یکپارچه شدن با وب سایت مجموعه.
-   بررسی شماره تلفن از نظر پوشش دهی مناطق، با قابلیت تشخیص شهر و استان و مخابرات و نیز DLC بودن خط.
-   ثبت درخواست اینترنت پرسرعت به صورت آنلاین توسط خریدار با امکان ضمیمه کردن اسنادی همچون تصویر کارت ملی، قبض تلفن و...
-   ارایة پیش فاکتور آنلاین با امکان پرداخت با روش‌های متعددی همچون پرداخت الکترونیک، کارت به کارت، حوالة بانکی و ...
-   قابلیت رهگیری سفارش توسط مشتری یا اپراتورها از طریق وب سایت، سامانه پیام کوتاه یا سامانه تلفن گویا.
-   قابلیت پیاده سازی انواع طرح‌های تشویقی و تخفیف‌ها در هنگام خرید سرویس و... مانند مودم رایگان، ترافیک هدیه برای معرف، ترافیک هدیه برحسب میزان استفاده و...
-   ثبت درخواست دایری و جمع‌آوری در پورتال مخابرات به صورت خودکار و نیز دریافت نتیجة دایری و جمع‌آوری به صورت کاملاً خودکار و ارسال پیام کوتاه راه اندازی سرویس به مشترک.
-   تخصیص ترافیک، تمدید سرویس، تخصیص سرویس رزرو و ... به مشترک در نرم افزار اکانتینگ به صورت خودکار.
-   امکان ثبت سرویس رزرو برای مشترک و اعمال خودکار آن پس از انقضا و یا اعمال زودهنگام به درخواست مشترک به صورت خودکار.
-   ارسال پیام کوتاه و ایمیل یادآوری جهت تمدید سرویس و یا خرید ترافیک به مشترک به صورت خودکار.
-   ثبت سند مالی در نرم افزارهای حسابداری به صورت خودکار بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی.
-   گزارش کلیه تراکنش‌های پرداخت الکترونیک، حواله‌ها، تخفیف‌ها در پنل های مالی برای مشترک و واحد مالی.
-   ارایة سرویس مبتنی بر مشتری  و نه مبتنی بر شماره تلفن (یک مشتری می تواند بیش از یک سرویس داشته باشد که مدیریت آنها در یک پنل صورت می گیرد).
-   مدیریت پورت‌ها (تعریف ردیف، طبقه، اتصالی، DSLAM، Port، مشترک و ... به ازای هر پورت).
-   مدیریت جامع مراکز مخابراتی (تعریف پیش شماره تحت پوشش، شهر و پیش شماره شهر، نام مسئول، شماره تماس مسئول، پیش شماره های DLC، تنظیمات DSLAM، فایل دیاگرام تجهیزات و طرح فنی و... به ازای هر مرکز) و تخصیص پورت به صورت خودکار با لیست انتظار خودکار برای مراکز غیر تحت پوشش یا مراکز فاقد پورت خالی.
-   قابلیت استفاده از چندین سرویس دهنده (PAP) و مدیریت شرکت‌های ارائه دهنده ADSL و مدیریت تفکیک شدة پورت‌ها برای هر PAP به صورت جداگانه با امکان تخصیص پورت به نماینده یا اشتراک گذاری پورتها بین چندین نماینده. (در سطح دسترسی نمایندگی پورت).
-   مدیریت تعرفه ها و سرویس ها (تعریف قیمت، زمان، حجم، پهنای باند، آپلود و دانلود، شرکت ارائه دهنده و ...).
-   مدیریت ترافیک‌های اضافی (تعریف حجم، قیمت، مدت زمان اعتبار، شرکت ارائه دهنده و ... به ازای هر ترافیک).
-   مدیریت تجهیزات به تفکیک نوع تجهیز، مرکز مخابراتی محل نصب، میزان مصرف برق، سریال نامبر، مالک، قیمت، فایل کانفیگ و...
-   تعریف نمایندگی در سه سطح: فقط فروش، فروش و راه اندازی، فروش و راه اندازی و مدیریت پورتها و مدیریت سرویسها و تعرفه ها. با قابلیت تعریف پورسانت یا مبلغ برای ثبت نام، تمدید، فروش ترافیک، رانژه، راه اندازی و... .
-   گزارش عملکرد تیم فنی نصب و راه اندازی، عملکرد بخش فروش، نمایندگان، تماسهای مشتریان و ...

 

امکانات کامل نرم افزار فروشندگان ADSL

 

دیباچه:

پست الکترونیکی در حالت تبدیل شدن به بخشی از فرهنگ بشرست ، بسیاری از افراد ، موسسات و نشریات از ایمیل بهره می گیرند و سالانه در جهان میلیاردها ایمیل ارسال می شود .استقبال از ایمیل بی دلیل نیست. اساساً پست الکترونیکی چهره ارتباطات مدرن را دگرگون و زندگی را راحت کرده است زیرا به ما امکان می دهد کارهایی را انجام بدهیم که در گذشته از عهده ما خارج بود. به عنوان مثال با ایمیل می توان گزارش کار را به تعداد زیادی از همکاران سازمانی در عرض چند دقیقه ارائه کرد صندوق پست الکترونیکی همواره میتواند نامه های دریافتی را به سرعت ارائه دهد. در نهایت استفاده از ایمیل به دلیل مزایای زیاد، به طور گسترده ای در حال رشد است.
 

مزایای پست الکترونیک:

مزیت اول ارزان و مقرون به صرفه بودن است. دوم، ابزاری فوری است یعنی به محض ارسال پیام از کامپیوتر مبداء، در عرض چند دقیقه، گاهی در عرض چند ثانیه ، به مقصد می رسد. با آنکه نامه های پست الکترونیکی ، نامه‌هایی رسمی به شمار نمی آیند ولی به مردم کمک می کنند در سطحی یکسان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
 

پیش نیاز:

اما پیش از آن که بتوانید ایمیل بفرستید به یک برنامه خدمات گیرنده ایمیل (E-mail client) نیاز دارید. خدمات گیرنده ایمیل برنامه ای است که برای نوشتن ، ارسال و دریافت ایمیل به کار می رود؛ ضمن آنکه با این برنامه‌ها کارهای دیگری نیز می توان انجام داد.
 

مزایا و معایب سرویس های Email رایگان:

 

تعداد زیادی از ارائه دهندگان خدمات ، سرویس های Email  رایگانی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند. یاهو، hotmail و Gmail نمونه های مشهوری در این زمینه می باشند که کاربران عموما" با استفاده از یک رابط کاربر مبتنی بر مرورگر می توانند به صندوق پستی خود دستیابی داشته باشند. با این که سرویس های رایگان پست الکترونیکی دارای مزایای متعددی می باشند ولی نباید از آنان به منظور ارسال اطلاعات حساس استفاده کرد. با توجه به عدم پرداخت هزینه ای خاص برای استفاده از اینگونه سرویس ها، سرویس دهنده ممکن است دارای یک الزام قانونی مستحکم به منظور حفاظت ایمیل شما در مقابل انواع تهدیدات و یا ارائه بهترین سرویس نباشد.
 

برخی از تهدیدات و خطرات سرویس ایمیلهای رایگان عبارتند از:

- عدم امنیت : در صورتی که رمزعبور، اطلاعات مربوط به login و یا پیام ها به صورت plain text ارسال گردد، همواره امکان رهگیری آنان وجود خواهد داشت.
- عدم محرمانگی: کاربران به منظور استفاده از سرویس های Email رایگان هزینه خاصی را پرداخت نمی نمایند ولی ارائه دهندگان سرویس برای تامین مخارج خود می بایست از راهکارها و روش های خاصی استفاده نمایند. تبلیغات و یا عرضه اطلاعات کاربران به سایر بنگاه های تجاری از جمله روش های کسب درآمد برای اینگونه ارائه دهندگان سرویس های Email رایگان است. قبل از استفاده از اینچنین سرویس هائی لازم است که در ابتدا سیاست های محرمانه نگاه داشتن اطلاعات اینگونه سرویس دهندگان به دقت مطالعه گردد تا مشخص شود نحوه برخورد آنان با اطلاعات کاربران نظیر نام، آدرس پست الکترونیکی و آدرس های موجود در لیست تماس به چه صورت است
- عدم اعتماد پذیری: با این که کاربران می توانند از طریق هر کامپیوتر به صندوق پستی خود دستیابی داشته باشند ولی باید این اطمینان حاصل گردد صندوق پستی در زمانی که به وجود آن نیاز است در دسترس خواهد بود. در این خصوص لازم است با سیاست های ارائه دهندگان اینگونه خدمات در خصوص نحوه و کیفیت ارائه سرویس ها آشنا شده تا دقیقا" مشخص گردد که آنان قصد ارائه چه نوع خدماتی را و با چه کیفیتی دارند. مثلا" در صورتی که آنان اقدام به ارائه سرویس ننمایند و یا صندوق پستی به هر دلیلی حذف و یا ناپدید گردد، آیا میتوان پیام ها را بازیابی کرد؟ آیا ارائه دهندگان اینگونه سرویس ها این امکان را در اختیار شما قرار می دهند که بتوان پیام ها را download و بر روی کامپیوتر خود آرشیو نمایید؟ میزان کارآئی و نحوه ارائه سرویس به چه صورت است؟ آیا در ساعات خاصی از شبانه روز کارآئی آن کاهش پیدا می کند و عملا" امکان استفاده از صندوق پستی وجود نخواهد داشت؟

شرکت ها و سازمانهای کوچک عمدتا از شرکت های سرویس دهنده Hosting برای پست الکترونیک خود استفاده می کنند اما شرکت های متوسط و بزرگ بدلیل مسائل امنیتی و حساسیت سرویس Email ترجیح میدهند یک Mail server اختصاصی در محل خود برپا می کنند. در ایران عمدتا از نرم افزار های خارجی استفاده می شود که این نرم اقزارها علاوه بر انگلیسی بودن، قابلیت افزودن امکانات ویژه از جمله سرویس SMS ، سرویس فاکس و ... را ندارد
 

سامانه پست الکترونیک پارسی ایران گیت :

شبکه سراسری ایران گیت با آگاهی کامل از مطالبی که پیش تر بدان اشاره شد و با هدف ارائه خدمات منحصر بفرد و قابل اعتماد، سامانه پست الکترونیک فارسی را امکانات متنوع و پشتیبانی داخلی، در سال 1386 طراحی، تولید و روانه بازار کرد.
این سامانه پس از ماه ها تلاش برنامه نویسان  و کارشناسان فنی این شرکت ، با قابلیت اتصال با انواع Mail server ها همچنین توانایی برقراری ارتباط یکپارچه با سیستم عامل های لینوکس و ویندوز تولید شده و برای نخستین بار در شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و برای ده میلیون کاربر راه اندازی شد.
پشتیبانی سامانه پست الکترونیک فارسی ایران گیت، بدون وابستگی خارجی و تماما زیر نظر کارشناسان فنی این شرکت بوده و موجب می شود مشتریان دولتی و خصوصی این محصول در کمال آرامش و راحتی از این سرویس ایرانی استفاده نمایند.
 

ویژگی ها و قابلیت ها:

-  سهولت و راحتی رابط کاربری مدیریت و کاربران نرم افزار
-  ارائه خدمات و سرویس های ویژه و پیشرفته سرویس دهنده های پست الکترونیک
-  طراحی نرم افزار به صورت کاملا فارسی، بومی و مستقل از هسته سرویس دهنده پست الکترونیک
-  یگانه سرویس دهندة پست الکترونیک به صورت کاملاً یکپارچه با وب سایت ها و دیگر سرویس ها
-  قابلیت توسعه سیستم و اضافه کردن سرویس های جانبی بدون نیاز به تغییر نرم افزار اصلی
-  قابلیت استفاده از Mail Server های متفاوت به عنوان هسته سرویس دهنده پست الکترونیک
-  امکان نصب بر روی سیستم عامل های Windows  و Linux
-  قابلیت نصب چند سرور و توزیع بار (Load Balancing) بر روی آنها برای سرویس دهی به کاربران بیشتر
-  دارای سیستم مدیریت محتوا ی (CMS) اختصاصی با امکان تعریف وب سایت ها و دامنه های مختلف
-  پشتیبانی از پروتکلهای ESMTP ، SMTP ، POP3 ، SSL ، POP3 ، IMAP برای استفاده از نرم افزارهایی مانند outlook و...
-  ماژول ارتباط با سرویس پیام کوتاه (برای دریافت نامه های الکترونیک بر روی تلفن همراه)
-  بستر ارتباط با خطوط تلفن (برای ارسال نامه های الکترونیک بر روی نمابر)
-  بستر ارتباط با مسنجرها
-  امکان سفارشی نمودن نمای ظاهری (Interface) وب سایت میل سرور و یکپارچگی با وب سایت مشتری
-  قابلیت اتصال به همه سرویس های پست الکترونیک و دریافت همه Email ها در یک صندوق ورودی
-   قابلیت خرید سرویس های جانبی
-  و...
 

دارای پروانه ی شماره 102-13-12 صادره از سازمان تنظیم مقررات رادیوییسازمان تنظیم مقررات رادیویی
Copyright © 2011 Irangate Co. All Rights Reserved.
Chat Live Help