افزایش پهنای باند اینترنت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و ادارات نواحی و مناطق

رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خبر داد: افزایش پهنای باند اینترنت اداره کل و ادارات نواحی و مناطق.

خردمند گفت: با هماهنگی و همکاری صورت گرفته با اداره مخابرات در تلاش هستیم تا ادارات نواحی و مناطق به فیبر نوری تجهیز شوند تا از سرعت اینترنت و پهنای باند بالاتری استفاده کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، بیست و سومین روز از شهریور ماه ۱۳۹۹، حمیدرضا خردمند رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل آموزش و پرورش استان  در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود در کشور و شیوع ویروس کرونا و همچنین بازگشایی مدارس، با هماهنگی و همکاری صورت گرفته با اداره مخابرات در تلاش هستیم تا ادارات نواحی و مناطق به فیبر نوری تجهیز شوند تا از سرعت اینترنت و پهنای باند بالاتری استفاده کنند.

وی افزود: همچنین امکان سنجی فیبر نوری برای مدارس را در دستور کار قرار داده‌ایم تا بتوانیم هزار مدرسه را در این زمینه آماده کنیم.

خردمند خاطرنشان کرد: افزایش پهنای باند اینترنت اداره کل و سایر ادارات نواحی و مناطق از دیگر اقدامات مهم در این زمینه خواهد بود؛ ضمن اینکه با تعامل صورت گرفته، وزارت فناوری اطلاعات اینترنت مدارس تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به صورت رایگان خواهد بود.

منبع خبر: medu.ir

۰۳۱-۳۲۰۵۰
۰۳۱-۳۳۳۱۱۴۱۴