ADSL2+

ADSL یا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوری است که برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت، طراحی و در اختیار کاربران قرار گرفته است. با بهره گیری از این فناوری کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک خط تلفن، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اینترنت متصل شوند.
در توضیح این فناوری و استفاده ۲ منظوره از یک خط تلفن باید گفت اساس این فناوری استفاده از فضای خالی سیم های مسی تلفن است. کاربران نیازی به استفاده از تجهیزات خاص و پیچیده ای ندارند و تنها با یک مودم adsl و یک تفکیک کننده (splitter) می توانند به سادگی به این فناوری دست پیدا کنند. جهت استفاده همزمان از صوت و دیتا لازم است فرکانسهای گفته شده از هم تفکیک گردد. برای این منظور از اسپلیتر استفاده می گردد.
+ADSL۲ نسل جدیدی از اینترنت ADSL است و برای افرادی که در فاصله نزدیک به مرکز مخابراتی یا تجهیزات سرویس‌دهنده اینترنت قرار دارند مناسب است.
استان اصفهان یکی از مهم‌ترین استان‌های ایران از نظر توسعه فناوری روز دنیاست و همین امر سبب می‌شود این شرکت با تمام توان به ارائه هرچه بهتر این سرویس در سطح استان اصفهان بپردازد.
برای استفاده از سرویس اینترنت پرسرعت ‌‌+ADSL2 ابتدا باید یک خط تلفن ثابت داشته باشید. سپس مطمئن شوید که این خدمات در منطقه مخابراتی ‌شما ارائه می‌شود.
هزینه‌ اینترنت پر‌سرعت +ADSL2 براساس سرعت و مقدار حجم مبادلات اطلاعاتی توسط مشترک محاسبه می‌شود.

۰۳۱-۳۲۰۵۰
۰۳۱-۳۳۳۱۱۴۱۴